З чого все почалося?

ТМ «Марбі» – це солодка любов до меду на користь власного здоров’я. Саме тому ми пропонуємо 100% натуральний продукт, який не лише принесе користь та неймовірний смак вам і вашим рідним, але й подарує бадьорий настрій та позитивні емоції.

1939 р.

Історія меду ТМ «Марбі» починається у 1939 р. з моменту заснування Вінницької обласної контори бджільництва, головним завданням якої було забезпечення пасік Вінниччини вуликами, племінними бджолами і препаратами для їх лікування.

1990 р.

У 1990 р. господарство було перетворено у Вінницьке обласне виробниче підприємство по бджільництву з цехами з розфасовки меду, перероблення воску і виробництва білкової пасти. Саме в цей час в організації з’явилися власні пасіки з яких виробляли якісний, натуральний мед.

1995 р.

З 1995 року, наступником Вінницької обласної контори бджільництва стає СП «Мед-Поділля», що продовжує виробляти натуральний мед, використовуючи нові потужності та технології, але зберігаючи старі традиції.

Сучасність

Сучасні технології та можливості виробництва дозволили суттєво розширити лінійку продукції, що привело до створення ТМ «Марбі» – яка стала молодим поєднанням старих традицій.
ТМ «Марбі» – це натуральні компоненти, сучасні технології та давні традиції бджільництва. Продовжуючи добрі традиції минулих років, ТМ «Марбі», на основі сільськогосподарського підприємства «Мед Поділля», забезпечує професійним інвентарем пасіки Вінницькій області та інших регіонів України. Практично у всіх районах Вінниччини діють заготівельно-обмінні пункти, куди бджолярі мають можливість здавати бджолопродукцію, де також працюють наші досвідчені фахівці, які надають професійні консультації щодо розведення бджіл.
Наша лабораторія

Наші Нагороди:

• Сільгосппідприємство «Мед Поділля» – лауреат VII регіонального конкурсу “Бізнес-еліта Поділля” у номінації “Наша марка”.
• Диплом Міністерства агропромислової політики України.
• Переможець регіонального конкурсу “Краща торгова марка Поділля”.

Сертифікати якості

Але наша найголовніша нагорода – здоров’я, щире задоволення і подяка всіх бджолярів та тих, хто смакує нашу медову продукцію.
ТМ «Марбі» – “молоде” поєднання давніх традицій.

Сімейні традиції marbee

Головна мета будь-яких сімейних традицій полягає у турботі та піклуванні про своїх рідних і близьких. Робити це можна по-різному: щодня телефонувати,  допомагати, купувати подарунки тощо. Так чому б не започаткувати традицію, яка водночас буде об’єднувати ваші родини та дарувати їм здоров’я, користь та неповторний смак. Зробіть мед обов’язковим атрибутом ваших сімейних зустрічей і це зробить їх по-справжньому солодкими та щирими.