мед "Marbee"

Дізнайтесь про всі різновиди натурального ароматного меду, який ми виробляємо та фасуємо у порційні, скляні банки. Пропонуємо широкий вибір меду різних сортів та різновидів.

ЛИПОВИЙ МЕД Marbee

Липовий мед – один з найцінніших лікарських видів меду. Він характеризується м’яким ароматом липи та неповторним ванільно-карамельним смаком. Завдяки своїм властивостям липовий мед є незамінним помічником при застуді та головним ефективним профілактичним засобом, особливо в період міжсезоння.
Склад:
глюкоза, фруктоза
Колір:
від жовтого до яскраво-жовтого
Аромат:
лайм, ванільно-карамельний
Різновид:
монофлорний
Об’єм:
250г, 400г, 900г

ГРЕЧАНИЙ МЕД Marbee

Гречаний мед – це смачний і цінний натуральний продукт із сильними цілющими властивостями, відомий ще нашим далеким предкам. Можна з упевненістю сказати, що гречаний мед лідирує за вмістом вітамінів та мікроелементів серед інших видів меду і робить його чудовим загальнозміцнювальним засобом, який можна використовувати в щоденному раціоні для підвищення імунітету, відновлення сил та поліпшення стану здоров’я і настрою.
Склад:
глюкоза, фруктоза
Колір:
від жовтого та червоного до темно-коричневого
Аромат:
терпкий, трохи гіркий
Різновид:
монофлорний
Об’єм:
250г, 400г, 900 г

МЕД РІЗНОТРАВ'Я Marbee

Найпоширенішим продуктом бджільництва є трав’яний мед, або, як його ще називають, поліфлорний. Бджоли збирають нектар з різних медоносних рослин, за що він власне і отримав свою назву. Цей популярний сорт меду характеризується багатим складом вітамінів та мікроелементів, а також приємним смаком і цілющими властивостями.
Склад:
глюкоза, фруктоза
Колір:
від золотисто-жовтого або бурштинового до коричневого
Аромат:
терпкий, трохи гіркий
Різновид:
поліфлорний (квітковий)
Об’єм:
250г, 400г, 900г

АКАЦІЄВИЙ МЕД Marbee

Акацієвий мед – є одним з найкращих видів меду, який має великий попит серед медових гурманів завдяки своєму пряному аромату та ніжному смаку і просто серед тих, хто піклується про своє здоров’я. Акацієвий мед є ефективним заспокійливим засобом. Результатом постійного вживання акацієвого меду є швидке відновлення тіла і розуму після нервових стресів та напруженої розумової праці, підвищення імунітету, зникнення безсоння. Потужний природний склад та біологічно активні сполуки меду роблять його популярним для лікування багатьох захворювань та просто для профілактики власного здоров’я.
Склад:
глюкоза, фруктоза
Колір:
від білого до золотисто-жовтого
Аромат:
пікантний, трохи гіркий
Різновид:
монофлорний
Об’єм:

250г, 400г, 900г